strona główna

aktualności

dzieje gniazda

skroda i skrodzcy

herb ślepowron

historia rodu

drzewo

zdjęcia i dokumenty

księga gości

 

strona rodowa

Skrodzkich herbu Ślepowron


 

witamy na stronie rodowej skrodzkich herbu ślepowron

strona powstała z myślą o wszystkich członkach rodu rozsianych po całym świecie. z myślą o tych, którzy znają swój ród, jak i o tych, którzy nie są świadomi swoich korzeni. przez informacje tutaj zamieszczane chcemy wszystkich zbliżyć do siebie - jesteśmy jedną rodziną...

na samym początku pojawiło się zainteresowanie przodkami - kim byli, gdzie mieszkali, co robili... to początkowe zainteresowanie przerodziło się w chęć odnalezienia i poznania żyjących członków rodu oraz upamiętnienia tych, którzy z tego świata odeszli. celem jest stworzenie kompletnego drzewa genealogicznego szczepaniuków.

oczywiście nasza witryna przeznaczona jest również dla osób nie będących członkami naszego rodu. chcemy zachęcić do tworzenia podobnych stron i do zainteresowania się więzami w waszych własnych rodzinach. wierzcie nam, dostarcza to dużo satysfakcji i wzruszeń...

aktualnie strona jest w trakcie tworzenia. wszystkich, którzy chcieliby nam przy tym pomóc, gorąco prosimy o kontakt - e-mail: sw@skrodzcy.pl.

wszystkich krewnych i znajomych rodziny zapraszamy do zakładania kont pocztowych na serwerze skrodzcy.pl - zgłoszenia oraz więcej informacji - e-mail: ps@ynet.pl.

 

 

witamy serdecznie i zapraszamy do oglądania strony - 

 

wiesław skrodzki

 

       

 


Strona rodziny Skrodzkich herbu Ślepowron. Wszystkie prawa zastrzeżone (c) Wiesław Skrodzki, Paweł Skrodzki 2002-2003. Wykorzystywanie jakichkolwiek materiałów pochodzących z niniejszej witryny za zgodą autorów. Wszelkie uwagi dotyczące strony prosimy kierować na adres ps@ynet.pl.